Služby

Termín si môžete objednať aj online

UMYŤ A ÍSŤ

…to je želaním snáď každej ženy.

Na začiatok bude stačiť Objednať sa a Prísť

Spoločne dosiahneme dokonalý vzhľad a štýl, ktory vyjadruje vasu osobnost. Používanie zručností, ktoré som získala školeniami, praxou a vášňou pre detail je mojou prioritou. olaplexMojim cieľom je navrhnúť vám taký strih a štýl úpravy vlasov, ktorý vám umožní „Umyť a ísť“. Bonusom bude váš ušetrený drahocenný čas. Na obnovovanie vzhľadu každý deň budete potrebovať len pár drobných ťahov.

NOVINKA NA ROK 2018  – OLAPLEX N4 A OLAPLEX N5

olaplex-sampon-exkluzivne-mrsmirka

Častokrát sa stáva ,že si zákazníčky mýlia olaplex N3  s kondicionérom či maskou ,ale Olaplex 3 je zložka ktorá pracuje z vnútra vlasu .Preto je potom nutné umytie šampónom a následné ošetrenie Kondicionérom .Spoločnosť Olaplex preto prišla aj s touto ponukou. Od Marca 2018 si môžete Olaplex N4 A oLAPLEX N5 objednávať.

   Viac o OLAPLEX TU:

Olaplex Šampón

Výrazne vylepšuje struktúru vlasov a dodáva vlasom zdravie a lesk. 250ml

Olaplex Kondicionér

Opravuje vlasy zvnútra a hydratuje vbez zaťaženia. Intenzivne obnovuje poškodenú vlasovú štrukturu. Čím sa dosiahnu lesklé zdravé a pružné vlasy 250ml

Keď ste už vyskúšali všetky farby a niekoľko krát si poškodili vlasy je čas na zmenu. Mnohé z nás túžia po dlhých lesklých vlasoch bez rozštiepených končekov. Tu je 10 krokov ako sa dopracovať ku krásnym zdravým a dlhým vlasom. Koniec s vymýšľaním ,ale vážne ......

Vypadnutie 100 vlasov za deň je považované za normálne, lámanie a rozštiepené končeky sú už problém, ktorému sa treba vyhnúť. Či už je to preto, že nosíte tesný cop, alebo často zosvetľujete vlasy a dokonca aj jedálniček, môže ovplyvniť vašu kvalitu vlasov. Tu je pár tipov......

Podpor rast vlasov ! Pamätáte si, keď si vaša babička vyčesávala vlasy 100 krát pred spaním? Netreba robiť všetku tú prácu, najmä preto, že nesprávnou kefou môžete spôsobiť zlomenie. Jemne stimulujte pokožku hlavy končekmi prstov pred spaním. Pomôžete prekrveniu pokožky hlavy, čo vedie k zdravému......

OLAPLEX N.4 OLAPLEX N.5
Termín si môžete objednať aj online

JOICO – LUMISHINE

Ak túžite po krásnej a oslnivej hrive, zbystrite pozornosť. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme nového víťaza 16. Ročníka Behind the Chair Stylist Choice Awards.

Lumishine farby

Práve farba Joico´s Lumishine si odniesla domov cenu za najobľúbenejší  rad nových farieb. Ešte ste o nej nepočuli? Ide o jednu z najnovšie vyvinutých farieb, ktoré sa tešia veľkej obľube v zahraničí a pomaly i u nás. Ak si vlasy pravidelne farbíte alebo chcete náhle zmeniť farbu vlasov, farba Lumishine dokáže oboje.

Čo je teda na tejto vlasovej kozmetike tak výnimočné? Je to hlavne žiarivá farba, ktorá okamžite posilňuje  vlasy a dodáva dvojnásobnú intenzitu lesku.  Navyše Lumishine má vynikajúcu osviežujúcu arómu, neutralizuje amoniak a vonia po bergamote, kosatci a santalovom dreve. Ideálna kombinácia vôní, ktorá poteší nielen vaše zmysly ale i oko všetkých vašich blízkych.

S revolučnou ArgiPlex Technológiou budú vaše vlasy žiarivé, farba dlho vydrží a vlasy budú celkovo zdravšie. Rad Lumishine obsahuje dva základné výrobky: Lumishine permanent créme color a  Lumishine demi-permanent liquid color.

LUMISHINE PERMANENT CRÈME COLOR

Obsahuje znížené množstvo amoniaku a môžete si vybrať až z vyše 50tich krásnych odtieňov. Výrobcovia zaručujú zdravo vyzerajúce vlasy a trvalý výsledok.

LUMISHINE DEMI-PERMANENT LIQUID COLOR

Výrobok s jemným účinkom, bez amoniaku a ponúka vyše ako 20 odtieňov.

Ak ešte váhate, či investovať do vašej krásy a nechať sa zlákať jedinečnými odtieňmi Lumishine, vedzte, že niet sa čoho obávať. Môžete si byť istá, že práve tento typ vlasovej kozmetiky je kvalitný, čo potvrdzujú nielen výrobcovia na základe testovania a výskumov ale i tisíce spokojných zákazníčok, ktoré už Lumishine vyskúšali. Či už chcete oživiť vašu prirodzenú farbu alebo zmeniť farbu koruny krásy úplne, navštívte kadernícky salón, ktorý túto farbu ponúka.

  • Joico je celosvetová profesionálna vlasová starostlivosť vo viac ako 65 krajinách vo svete.
  • Joico je top medzi odborníkmi a obľúbená klientom
  • Joico je vášeň pre detail a farbu už 30 rokov na trhu.
  • Joico rieši vlasové problémy a zároveň poskytuje farbu a produkty ktoré si zamilujete
    Joico je súčasťou Shiseido , ktorá je známa výnimočnou kvalitou a také je aj Joico
  • Joico nepoškodzuje planétu – nemusí voliť medzi jej ochranou a starostlivosťou o vlasy. Dokáže vyrábať a distribuovať svoje výrobky bez poškodzovania nášho životného prostredia
  • Joico z veľkej väčšiny recyklovateľné obaly.
  • Joico netestuje svoje produkty na zvieratách.

K-PAK

Myslíte si, že vaše vlasy sú stratený prípad? Zoznámte sa s expertom na poškodené vlasy!

Špeciálne zloženie radu K-PAK obsahuje obrovské množstvo revolučných Bio-Advanced Peptide™ a Quadramine® komplexov – najsilnejších známych rekonštrukčných vlasových techník pre renováciu a posilnenie vlasov presne tam, kde to potrebujú a kedy to potrebujú.

Kontaktujte nás a dohodnite si termín

Vyskúšajte Strih s HORÚCIMI NOŽNICAMI v hodnote 26€  zo 40% zľavou

      KLIK TU: REZERVUJ SI TERMÍN ONLINE EŠTE DNES.