Galéria

Kedy naposledy ste pre svoje vlasy niečo urobili? Sú matné, suché, nedajú sa rozčesať. Nehovoriac o tom, že odtieň už dávno zmenil farbu zo žiarivej na šedú myš. Niektoré s Vás určite neodolali domácim pokusom a vytvorili si tak nechtiac farebný vzorkovník. Alebo ste len tak trochu zanedbali starostlivosť.
Nastal ten správny čas pozrieť sa farbe do očí.

Zmenáreň  VS  Zmenáreň 365?
Každá žena pri dennodennom kolobehu a povinnostiach túži aspoň raz za čas byť na chvíľu jedinečná. Preto, keď ide do zmenárne očakáva, že premena jej tento pocit poskytne. Ale čo po tom? Nikto nemyslí na to ako túto zmenu bude naďalej udržiavať. Či už časovo, pretože určité zmeny sa musia pravidelne opakovať, alebo náročnosťou úpravy. A niekedy hlavnú rolu hrajú financie.
Takže ,aký je teda rozdiel medzi klasickou Zmenárnou a Zmenarnou 365?
V zmenárni 365 sa snažíme priblížiť vašemu životnému štýlu. Je iné navrhovať farbu a strih pre športovkyňu, ktorá sa často pri tréningoch potí ako pre podnikateľku, ktorá musí byť elegantná, či pre kreatívnu pracovníčku, ktorá si môže dovoliť aj nejaký ten úlet.
Ďalším faktorom je čas. Farba  alebo strih sa navrhuje podľa toho, ako často si želáte navštevovať salón, štúdio či kaderníctvo.
Je rozdiel medzi ženou zo šedinami a inou, ktorá bez problémov vydrží s dobre namiešaným odtieňom aj tri mesiace.
A nakoniec, povedzme si to otvorene, veľa z vás má problém s bežnou každodennou úpravou, alebo sa snažíte bojovať proti prirodzenej kvalite vlasu, ako napr. vyrovnávanie kučier.
V zmenárni 365 sa preto snažíme naučiť vás ako si zjednodušiť úpravu vlasov doma.
Potrebuješ zmenu ,nastal ten správny čas..